РАЗРОБКА LANDING PAGE САЙТУ

Ми розробляємо продукт, здатний потроїти ваші доходи за проміжок в 25 днів, при цьому залишили адекватну вартість Лендінгу і преміальну якість розробки, яка виправдовує очікування навіть самого вимогливого клієнта.

Ми знаємо що вам потрібно. Вам потрібні клієнти і прибуток. Вам потрібен не стандартний сайт, а стовідсотковий спосіб отримати вигоду. Ви бажаєте продати послугу або товар швидше і вигідніше, мінімально витратившись на це. Веб-студія Zorelit - це ваша опора і надійний партнер. Ми пропонуємо вам не просто замовити створення Лендінгу, а розробку технічно складного, в той же час доступного для сприйняття проекту, здатного виконувати поставлені вами завдання.

Ми розробляємо концепцію, що здатна продавати, реальний інструмент прибутку; створюємо унікальну, яскраву і вигідну торгову пропозицію; розробляємо рекламну кампанію, запропонувавши вигідні варіанти розкрутки сайту. Співробітники веб-студії з нуля створять надприбутковий і трендовий продукт, який працює і до 10 разів збільшує ваші продажі в мережі інтернет.

Клієнти нашої веб-студії отримують адаптивний ресурс з привабливим дизайном і анімаційними ефектами, ефективний рекламний текст, спрямований на залучення відвідувачів, і швидке просування з першими відвідувачами через 3 години.

Ключові переваги створення landing page

Лендінг - це односторінковий сайт, мета якого конвертувати відвідувачів сайту в покупців. Перехід на Лендінг виконується за допомогою рекламних джерел Google і Yandex, соціальних мереж, розсилок і т.п. Односторінковий сайт містить одну продаючу унікальну пропозицію, мотивуючи споживача зателефонувати, залишити заявку, замовити продукт або підписатися на розсилку.

Переваги лендингу:

 • Зосередженість і зацікавленість відвідувача на конкретній пропозицій;
 • Конверсія від 2% до 45% в залежності від тематики та рекламних джерел, їх налаштування;
 • Стимулювання і мотивація відвідувача до виконання конкретної дії за допомогою ретельно продуманих елементів.

Робота студії Zorelit спрямована на результат. Для його досягнення впроваджуються сучасні ідеї та стилі, досвід і креатив нашого колективу. Для результативної роботи проекту маркетологи веб-студії проводять глибокий аналіз ринку, конкурентів, аналогічних пропозицій, цільової аудиторії і визначають потребу цього сегмента, що допомагає створити лендінг з конверсією до 45%. Розробляється ексклюзивна торгова пропозиція, яка співпрацює з яскравим і динамічним дизайном. Лендінг оптимізується, рекламується, налаштовується і розробляється таким способом, щоб продукт залучав споживача і приводив його до цільової дії.

Розробка landing page вам необхідна, якщо:

 • Бажаєте запропонувати цільовій аудиторії конкретну послугу або товар;
 • Необходимо провести акцию перед праздниками для мгновенного повышения продаж;
 • Необхідно провести акцію перед святами для миттєвого підвищення продажів;
 • Необхідно швидше отримати прибуток від угод.

Ми розробимо чіпляючий заголовок і чіткий заклик до дії, правильну пропозицію, яка фокусує відвідувача на цілі; відповідно до законів маркетингу розставимо пріоритети для правильного сприйняття сайту споживачем, розмістимо фото і відео, відгуки та нагороди, дипломи та сертифікати компанії.

Окрему увагу приділяємо контенту Лендінга. Грунтуючись на психологічному сприйнятті інформації людиною, факторів поведінки та специфіки інформаційної складової Лендінгу і його вимог до текстів, створюємо унікальний контент. Наповнюємо сайт текстами з максимальною конкретикою і цифрами, передаємо ключові моменти в доступній для відвідувача формі.

Розробляючи проект на основі CMS - доступної системи адміністрування сайту, надаємо можливість самостійно змінювати і корегувати інформацію. При бажанні замовника, візьмемо відповідальність за підтримки сторінки, доповнимо текстовою та графічною інформацією. В результаті співпраці кожен замовник нашої компанії отримує ряд незаперечних вигід:

 1. Швидку окупність. Фінансові вкладення стають інвестиціями. Той грошовий внесок, який був витрачений, окупається вже через місяць, після чого починає примножуватися. Замовник на далі отримує надприбуток, що перевершує витрати в 3-5 разів кожен місяць;
 2. Економія на просуванні. При виборі контекстної реклами, як методу рекламування, фахівцік онтролюють бюджет. Клієнту вдається заощадити на рекламній кампанії, отримуючи чистий дохід;
 3. Перші відвідувачі вже через 3 години після запуску реклами. Обравши метод розкрутки PPC, перші відвідувачі з'являться вже через 2-3 години після настройки і запуску контекстної реклами. Це колосальна економія часу і перший прибуток без тривалого очікування;
 4. Дешева розробка. Розробка Лендінгу обходиться в 1,5-2 рази дешевше, ніж інші види сайтів, а конверсія перевищує показники в рази;
 5. Швидке створення сайту. На відміну від інших типів веб-сайтів, яким потрібно 3-5 тижнів на розробку, що ефективний лендінг створюється за 2-3тижні.

Етапи виготовлення лендінгу "під ключ"

1. Постановка цілей

Встановлюються завдання і цілі розробки посадкової сторінки. Інформація озвучується замовником або вивчається фахівцями нашої компанії на основі отриманих даних. При побудові мети розраховується мінімальний поріг конверсії, виходячи із специфіки офферу, а також максимально можлива конверсія івідсоток збільшення обороту компанії.

2. Аналіз ринку

Виконуємо 5 послідовних етапів маркетингового аналізу: ринку, конкурентів, бізнесу клієнта, конкурентності (кількість конкурентів в ниші і кількість запитів в Інтернеті), сезонності, цільової аудиторії.

3. Розробкаструктури, концепції

Складаємо унікальну торгова пропозицію, пишемо кілька продаючих заголовків (на вибір клієнта), підбираємо вигідні місця для розміщення форми захоплення відповідно до психологічних факторів людини.

4.Написання продаючого тексту

Копірайтери нашо ївеб-студії розробляють продаючу структуру текстів,пишуть унікальний контент, впроваджуючи зачіпки для відвідувачів і розкриваючи вигоди для клієнтів. Тексти пишуться з високим показником унікальностіі без води. Клієнту передається прототип сайту з отриманими даними проведеного маркетингового аналізу.

5. Дизайн Лендінгу

Після узгодження прототипу сайт переходить до дизайнера. Розроблений макет дизайну передається клієнту на узгодження і змінюється до тих пір, поки замовник не затвердить його.

6. Верстка та програмування

Готовий дизайн переходить до верстальщика. Після того, як Лендінг зверстаний, сайт проходить тестування (швидкість завантаження, адаптивність, кроссбраузерність, зручність юзабіліті та ін.).

Готовий проект здається клієнтові, апісля організовується рекламна кампанія при замовленні цієї послуги в нашій студії.

заповнити бриф?

Готові підняти свої продажі на нову висоту? Залишіть заявку на консультацію і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Залишайтесь з нами

SPINER