TeploCeramic

ООО «Теплокерамік» – українська виробнича компанія.

Місія – допомогти людям знайти стабільне тепло та комфортний мікроклімат.

Мета – виробляти екологічні, безпечні та економні обігрівачі.

https://teploceramic.ua/
TeploCeramic

Задача

Клієнт виходив на ринок із унікальним товаром – сформованою окремо товарною категорією. Нам одразу треба було визначати, у чому унікальність торгової пропозиції. Ми знайшли основну конкурентну перевагу і вигадали їм актуальний на той час слоган: «Обігрівач керамічний економить електрику». Далі довели, чим продукт відрізняється від того, що споживач знав до цього. Описали всі плюси і зробили порівняльний аналіз, візуалізувавши переваги нового товару через економію коштів. І порахували її за опалювальний період – 4 місяці.

Також зважили, що не всі споживачі розумітимуть: як це монтувати. Тому зробили схему кріплення, яку можна завантажити-подивитися. Це також дозволяє заощаджувати.

logo

Стилістика

Найактуальніші тренди, які були можливі.

logo

Повноцінний сайт

Корпоративний сайт багато в чому він схожий на лендінг, але містить інформацію про виробничий характер, яка для лендінгу не була цінністю, але вона потрібна партнерам.

На ньому є опис конкурентних переваг, сертифікати, дані про технології та виробництво.

З цікавого можливість замовити індивідуальний дизайн, стати дилером.

logo

Внутрішні сторінки

З особливостей корпоративного сайту – більше анімації та мультимедіа, більше моделей у каталогах. У самих моделях більше описів та характеристик, відгуки, додаткова інформація, доставка, акції.

logo

Зручна система розрахунку

Ми врахували, що люди лінуватимуться все вираховувати потрібні їм параметри, тому зробили додатковий калькулятор, для зручності розрахунків кількість панелей, потужність, ціну. Легко та зручно: задаєш параметри та отримуєш мінімальну вартість.

Окремий калькулятор для дилерів, яким вони можуть користуватися та не витрачатися на додатковий функціонал.

Плюс ми їм усередині зробили СRM систему, яка прив'язана до сайту. З її допомогою всі замовлення сайту надходять у єдиному вигляді та менеджер може обробляти їх, контролювати терміни.

logo

Стилистичне рішення

Теплий, сонячний оранжевий колір на сайті дуже добре поєднувався з кольорами логотипу компанії та підкреслював функціонал її продукції – приладів для обігріву.

logo

Повна адаптивність

logo

Результати

Коли ми запустили лендинг – завод мусить терміново збільшувати обсяги виробництва. Далі був сайт. Потім ще лендінг та ще сайт.

Якщо дуже коротко: грамотно побудований маркетинг, частиною якого були всі вони, дозволив замовнику вийти на міжнародний рівень і зараз їхня продукція продається у 24 країни. Ми продовжуємо співпрацю.

SPINER