Talex

Комплекс робіт - неймінг, логотип, фирмовий стиль та сайт для будівельної компанії

Ціль: Стати №1 серед конкурентів

Talex

Неймінг

Ми провели попереднє дослідження - опитування та аналіз цільової аудиторії. Сформували кілька десятків варіантів, різної спрямованості з їх обґрунтуванням та варіантами домену для них. Вибір клієнта TALEX - являє собою мікс імені власника зі словом Talent (талант). При цьому закінчення "EX" передає відчуття технологічності діяльності компанії.

logo

Подальше дослідження і моніторинг інформаційного поля дозволило сформувати десяток ідей для логотипу. З обгрунтуванням і можливостями застосування, які були реалізовані в драфті (малюнках).

Одне лого - одна ідея. Всі вони різні, тому ми їх завжди малюємо від руки, щоб клієнт міг відразу ж їх візуально оцінювати.

logo

Логотип

Строго. Сучасно. Гарно. Оригінально.

Графічне обігрування "T", як підкреслення технологічності діяльності компанії. Обрамляє її малюнок - асоціації з мікросхемами і технологіями, драбинами і поручнями. "Архітектурний", "складальний" шрифт-конструктор - додаткове нагадування про діяльність замовника - створення оригінальних сходів зі сталі та скла.

Колірна гамма, що викликає асоціації з основними матеріалами цієї продукції - "металевим" чорним і "скляним" синім. Білий відтіняє і контрастує.

logo

САЙТ

Далі був створений прототип сайту. Хороший прототип завжди враховує призначений для користувача досвід (User Experience). Ми провели маркетингове дослідження цільової аудиторії, розбили всіх користувачів на кілька груп і скомпонували необхідне меню, розділи, блоки, які будуть цікаві потенційним клієнтам.

Максимальна візуалізація служить тим же цілям.

logo

logo

Колірна гамма - в унісон лого, шрифти обрані відповідно.

logo

Максимальна функціональність, наочності, зручний пошук по артикулах під прикладами робіт, всілякі рішення для замовників і партнерів.

logo

Підсумок

Зручний, сучасний і функціональний сайт, який приносить користь як його замовнику, так і клієнтам.

logo

SPINER