Олександр Кротюк

Проект розроблений на замовлення Адвокатського бюро «ОЛЕКСАНДРА КРОТЮКА». Сайт зручно, оперативно та максимально просто надає можливість відвідувачам дізнатися про свої права, пов'язані з працевлаштуванням, а головне звернутися за допомогою до фахівців адміністративного права через незаконне звільнення. Олександра Кротюк – засновник адвокатського бюро, кандидат юридичних наук за спеціальністю адміністративне право та процес, фінансове право, інформаційне право.

http://a-krotyuk.com.ua/
Олександр Кротюк

Задача

Одним із основних завдань при створенні ресурсу було забезпечення максимальної простоти та зручності звернення відвідувачів до адвокатського бюро. Це завдання успішно реалізовано за допомогою різноманітних форм зв'язку, які в декілька кліків зв’язують майбутнього клієнта з адвокатським бюро.

Особливу увагу приділено ненав'язливому уявленню кваліфікованості співробітників - у цифрах та фактах подано переваги команди адвокатів, на чолі з Олександром Кротюком, а також досвід у відновленні незаконно звільнених з державної служби.

logo

Цветевое решение

http://a-krotyuk.com.ua/

Для сайту продуманий лаконічний дизайн із використанням строгих сіро-золотих тонів. Чорно-білі блоки, оформлені в стилі документів та книг, які підкреслюють серйозність та відповідальність компанії, золоті акценти в оформленні додають відтінку успішності та перспективності.

logo

Стилистическое решение

Логічність та лаконічність – основні акценти стилістики. Сайт оформлений максимально просто та зручно, що підкреслює професіоналізм команди. Стилістика сайту покликана пробуджувати у відвідувачів відчуття надійності, професіоналізму та впевненості у позитивному результаті від співпраці з Адвокатським бюро.

logo

Адаптивность

Повна адаптивність для максимальної зручності відвідувачів.

logo

Результаты

Зручність відвідувачів. Дізнатися перспективу у своїй справі, підстави для оскарження звільнення, вартість юридичних послуг – все це реалізується лише у кілька кліків. Така легкість та зручність у подачі заявки, оформленні звернення спонукає відвідувачів зробити перший крок до контакту, що гарантує збільшення клієнтів адвокатського бюро.

Зручність для власників. Передбачено форми зв'язку для різних тематик звернень, що допоможе оперативно опрацьовувати звернення відвідувачів.

На сайті передбачена можливість для клієнтів залишити відгук, поділитися досвідом звернення до адвокатського бюро, що підкреслює відкритість та професіоналізм.

SPINER