Innovo

INNOVO dental clinic – стоматологічна клініка, де є індивідуальний підхід до кожного пацієнта кваліфікованою командою фахівців забезпечують найсучасніші цифрові технології. У їхній роботі немає дрібниць, вони приділяють максимальну увагу кожній дрібниці.

http://innovoclinic.com/
Innovo

Задача

Клініка у своїй роботі приділяє велику увагу кожній деталі та прагне гарантувати абсолютну досконалість своєї продукції. Їхня робота це зразок бездоганності, який ніколи не повинен розчаровувати споживача. Створюючи сайт ми повинні були максимально розкрити всю унікальність їхньої роботи - всі їхні конкурентні переваги. А серед них - прийняття рішень щодо кожного пацієнта. Консиліумом лікарів, діагностика та виготовлення необхідного у власній лабораторії, на найсучаснішому та найдорожчому обладнанні, лікарями, які самі можуть навчати своїх колег. І все це із постійним супроводом персональним куратором. Нам це все вдалося.

logo

Стилістика

Сувора естетичність, максимальна практичність та невловима легкість дизайну.

logo

Мобільна версія

Максимальна схожість з базовою версією, зі збереженням зручності та можливого функціоналу.

logo

Елементи UX

Більшість цих елементів сприяє залученню уваги клієнтів до вибору користі переваг, які забезпечує клініка.

logo

Запис на прийом не виходячи з дому!

Це важливо, оскільки всі пацієнти клініки дуже цінують час та швидко приймають рішення.

logo

А також

На сайті ви можете знайти будь-яку інформацію про клініку та переглянути реальні відгуки. Крім цього ми розмістили детальну інформацію про співробітників клініки, а за бажання можна перейти на їх профілі в соц. мережах і більше дізнатися про лікарів.

logo

Адаптивність

Ступінь ідеальності у роботі клініки критично важлива. Сайт клініки має також ідеально виглядати на кожному пристрої.

logo

SPINER