Володимир Гаріпов

Сайт для людини, яка веде приватну практику, пов'язану з терапією та психологією.

https://www.garipov.com.ua/
Володимир Гаріпов

ПЕРЕДІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Структура сайту має акцентувати увагу на персоні замовника та специфіку його діяльності, максимально формуючи довіру користувача до нього.

logo

ОСОБЛИВОСТІ СТРУКТУРИ

На сайті реалізована хороша фільтрація. Наприклад - для відео, залежно від очікувань клієнта, якщо він переходить у послугу, що його зацікавила. Також у цьому випадку автоматично підтягуються статті на тему. Сам розділ включає опис послуги, коли вона потрібна, як відбувається доступ до неї.

logo

СТРУКТУРНІ РІШЕННЯ

Ми проаналізували цільову аудиторію, її запити. Врахували можливий клієнтський досвід і під нього налаштували сайт, максимально відобразивши ту інформацію, яка необхідна для розуміння потреб та прийняття рішення.

На сайті є інформація про різні напрямки діяльності замовника, з яким можна детально ознайомитись – сімейна терапія, особиста терапія, парна терапія тощо.

З огляду на особливості діяльності та необхідності довірчих відносин з його аудиторією - багато різних даних про нього самого і те, який у нього рівень кваліфікації і чому він став психологом.

Також на сайті відображено послідовність отримання консультації. Є розділ «БЛОГ» з розповідями про те, що може бути цікаво будь-якій людині.

logo

КОЛІРНІ РІШЕННЯ. БАГАТОПЛАТФОРМНІСТЬ

Непомітні кольори, для того, щоб не відволікати увагу клієнта при прийнятті рішення - сірий, білий, темний. Оригінальна графіка. Адаптивність для всіляких платформ – комп'ютерів, планшетів, смартфонів. Як результат – дружній користувачеві сайт, що дозволяє його власнику максимально допомагати людям.

logo

SPINER