Alchemica

Замовником сайту виступила ювелірна компанія Alchemica, яка спеціалізується на створенні авторських прикрас. Індивідуальний підхід та ексклюзивність виробів ювелірів компанії вимагали оригінального та незабутнього сайту.

У створенні сайту основна увага приділена презентації робіт – велика кількість фотографій мінімум тексту. Нічого не повинно відволікати відвідувачів від краси виробу – оптимальна пропорція, витримана в стилістиці сайту.

https://alchemica.com.ua/
Alchemica

Задача

Пріоритетним завданням створення сайту стало створення яскравої вітрини, яка приковувала б увагу відвідувачів. Ну а можливість розглянути всі вироби в найтонших деталях та зручність замовлення обручок – робили б із зачарованого відвідувача покупця.

logo

Редизайн логотипа

Логотип покликаний підкреслити унікальність і ексклюзивність замовника і як би каже: "Алхімія – це наше життя. Найважливіший інгредієнт наших ювелірних виробів – наш клієнт. Все починається з нього, з його цінностей, бажань, історії життя та історії кохання".

logo

Фотосет асортименту

На всіх сторінках сайту використано лише високоякісні стильні фотографії ювелірних прикрас, а при детальному перегляді яких якісний «зум» дозволяє розглянути виріб у найдрібніших деталях.

logo

Типографіка та колірні рішення

Стримана чорно-біла колірна гама та золоті акценти в оформленні сайту гармонійно поєднуються з кольоровою гамою дорогоцінних металів.

Максимум уваги ювелірним шедеврам! Такий задум вкладений у дизайн сайту та колірна гама, підібрана для цього проекту, успішно виконує це завдання.

logo

Стилістичні рішення

Мінімалізм та контрастність доречно відображають специфіку проекту. Стиль сайту підкреслює ідею – нічого не відволікає ювелірів від створення ідеальної обручки для кожного клієнта.

logo

Адаптивність

Повна. Максимальна. Всі типи пристроїв.

logo

Результати

Високоякісні фото, перегляд виробів у різних варіантах, зручний «зум», повнота інформації про виріб, відеоогляди дають покупцеві можливість зробити усвідомлений вибір та вигідно виділяють магазин серед багатьох інших.

Розмаїття інформаційних блоків, передбачених у структурі сайту, дають можливість повідомляти покупцям про новини, факти та цифри, переваги та гарантії ювелірного магазину, акції та вигідні пропозиції, що гарантує постійний інтерес до сайту.

А розкішна фотовітрина робить ювелірний інтернет-магазин Alchemica живим і незабутнім, ексклюзивним - як і сама продукція майстрів.

logo

SPINER