Altis Group

«Альтіс» – українська група компаній, що спеціалізується на будівельно-виробничій діяльності. Почала свою роботу 1995 р.

Група компаній "Альтіс" успішно завершила низку знакових проектів національного масштабу. Загальна площа об'єктів перевищила 1400000 м2. Загальна кількість об'єктів, у яких Корпорація взяла участь – понад 120, із них понад 50 – на умовах генерального підряду. При цьому практично всі будівельно-монтажні роботи, включаючи влаштування внутрішніх інженерних систем, виконуються власними силами групи компаній. Група компаній "Альтіс" звернулася до нас із зівданням створити для них корпоративний сайт, який зміг би донести до потенційних клієнтів, розуміння основних напрямків діяльності та експертності групи.

Altis Group

Прототипування

Було досконально вивчено структуру попереднього сайту Альтіс та розібрано на частини усе інформативне наповнення. На другому етапі ми проаналізували досвід світових та українських конкурентів групи. На третьому етапі, додавши свою експертність, розробили та запропонували проттип сайту, який відповідає усім вимогам та завданням.

logo

Дизайн

Так як сайт перенасичений інформацією і Альтіс займається будівництвом (а це означає, що група має в своєму розпоряджені безліч яскравого фотота відео контенту), ми вирішили зробити минімалістичний дизайн з основним акцентом на фотокартки.

logo

Адаптивність

Останнім кроком було створення адаптивності сайту максимально зручної для юзерів. Не має значення з якого девайсу ви заходите на сайт - у вас завжди буде розуміння, що ви на тому ж самому сайті.

logo

SPINER